Woodplastic.sk

WPC – Woodplastic predstavuje nové dosky Natur Plus

WPC – Woodplastic predstavuje nové dosky Natur Plus

Praha 19. októbra 2020 – Spoločnosť WPC – Woodplastic, popredný český výrobca a dodávateľ originálnych terás, plotov a obkladov z dreveného kompozitu, predstavuje nové dosky Natur Plus. Novinka poskytuje terasám maximálne prirodzený vzhľad dreveného povrchu. Jemne pigmentované dosky s výraznou drevenou textúrou umožňujú terasu vhodne zladiť s ostatnými prvkami exteriéru. Nové dosky Natur Plus ponúkajú tradičné prednosti výrobkov WPC – Woodplastic: atraktívny vzhľad, mimoriadnu odolnosť a dlhú životnosť pri minimálnej potrebe údržby. Česká firma, ktorá patrí k popredným európskych výrobcom kompozitu na báze dreva, poskytuje na svoje výrobky záruku až 25 rokov.

Plno profilové dosky Natur Plus ponúkané v rade Premium s rozmermi 137 x 23 mm sú k dispozícii v troch rôznych farebných odtieňoch: elegantný oceľovo šedý inox, príjemne hrejivý palisander a luxusne pôsobiaci teak. Úplne nový design dosiek ponúka dokonalý pocit dreveného povrchu, ale na rozdiel od klasického dreva nevyžadujú dosky Natur Plus žiadne chemické ošetrovanie, impregnáciu ani farbenie.

Špeciálne pigmenty použité pri výrobe zmesi na dosky Natur Plus potom zaručujú ich stálofarebnosť. „Nerovnomerná pigmentácia s jemným žíhaním, ktorá zvýrazňuje prirodzený vzhľad dreveného povrchu dosiek Natur Plus, je zároveň veľmi praktická, pretože na terase nie sú toľko vidieť prípadné nečistoty,“ konštatuje za marketing spoločnosti WPC – Woodplastic Jana Sosa Arias.

Vďaka použitej patentovanej zmesi a unikátnej laserovej technológii výroby odolávajú nové dosky Natur Plus všetkým rozmarom počasia, sú minimálne nasiakavé a rezistentné voči bazénovej chémii i slanej vode. Údržba terás z kompozitných dosiek WoodPlastic® spočíva v občasnom očistení od nečistôt a opláchnutí vodou. „Dosky Natur Plus pôsobia reprezentatívne, ich povrch nekĺže a zároveň je veľmi príjemný na dotyk,“ upozorňuje na prednosti novinky Jana Sosa Arias. Plne prefarbené dosky sú tuhé a majú veľkú nosnosť. Vďaka tomu sa nemusia kotviť k podložiu, čo uľahčuje a urýchľuje ich montáž.

Rozhodli sme prezentovať uvedenú novinku pre rok 2021 už teraz na jeseň a dať na uvedené terasové dosky zľavu 10%.

Zľavu je možné uplatniť na objednávky od 16.10.2020 do 28.2.2021 s termínom vyzdvihnutie do 28.2.2021. Dosky sú vyrobené v skladovej dĺžke 4m a zľava sa nevzťahuje na dosky na atypické dĺžky na mieru. Dosky je možné objednať na

Zľavu je možné uplatniť na objednávky od 16.10.2020 do 28.2.2021 s termínom vyzdvihnutie do 28.2.2021. Dosky sú vyrobené v skladovej dĺžke 4m a zľava sa nevzťahuje na dosky na atypické dĺžky na mieru. Dosky je možné objednať cez našu partnerskú sieť.

 

VARIANTY TERÁS WOODPLASTIC®